Referanslar

Balya ataşmanı, günümüzde ataşman çeşitleri arasında en çok tercih edilen ataşman türüdür. Bunun sebebi elbette ki tüm sektörlerde aktif olarak kullanılabilmesidir. Kâğıt, hurda, saman, pamuk gibi çeşitli sektörlerin olmazsa olmazı haline gelen balya ataşmanı, tarafımızdan 45 yıldır özenle üretiliyor ve yurtdışına gönderiliyor.

Balya Ataşmanı Nedir?

Daha önceden hazırlanmış olan kare, silindir vb. fark etmeksizin tüm balyaların taşınmasını sağlayan balya ataşmanı, bir işletmeye “birden fazla değer” katar. İşte, detaylar!

Balya ataşmanı kullanarak bugün; hemen hemen her sektör, gerek üretim gerekse de nakliye aşamasında “hız” avantajını fark etmiştir. Zira; balya ataşmanı kullanarak balya taşımak; bir firmaya hızlı olabilmeyi sağlar. Günümüz şartlarında çalışan emekçilerin taşıyabileceği balya sayısı elbette bellidir. Ancak balya ataşmanları sayesinde bu sayının katları kadar balya taşımak çok kolaydır. 

Bir balya ataşmanı ile “balya taşımak”; kuşkusuz ki hem firmanıza hem de işçilerinize “ güvende olma” imkânı sunacaktır. Çünkü; bilindiği üzere ürünlere göre balyaların her biri farklı ağırlıktadır. İnsanların taşıyamayacağı ya da taşıyabileceği boyutta olmayan balyalar; güvenle kısa sürede balya ataşmanı ile taşınabilir.

Zira günümüzde görüyor ve duyuyoruz ki sık sık iş kazaları yaşanıyor. Bunların büyük bölümü balyaları insan gücüyle taşırken yaşanan kazalardan oluşuyor. Haliyle; işgücü azalıyor, verim düşüyor ve haliyle işçinin iyileşmesi için harcanacak tutarlarda firmaya maliyet olarak yansıyor. Bu nedenledir ki bugün yüz binlerce firma balya çeşidi ne olursa olsun mutlaka balya ataşmanı kullanarak güvenliği sağlarken iş kazalarının da önüne geçmiş oluyor.

Yukarıda da bahsedildiği gibi iş kazaları sebebiyle ödenecek tazminatların ve hastane masraflarının önüne balya ataşmanı kullanmak ile geçilebiliyor. Buna ek olarak da yine balya ataşman sayesinde işçi sayısı da minimuma indirgenebiliyor. Çünkü; 10 kişinin yapacağı 1 saatlik bir işi; balya ataşmanı ile kısa süre içerisinde güvenle tamamlamak mümkün.

Saat- verim açısından da bahsettiğimiz gibi tasarruf sağlayan balya ataşmanları; balyaların sarıldığı şekilde kalmasını sağlar. Yani; taşınırken delinen veya bozulan balya sargılarını balya ataşmanlarında göremezsiniz. Çünkü, balya ataşmanları sayesinde balyaların folyoları bozulmadan taşınır ve depolanır. Bu da sizden istenen kaliteli balyaları size sunar.

Günümüzde, belirli metrekarelik alanlara maksimum şekilde sığdırılabilmesi beklenen ürünler; işgücü ile oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Ama, balya ataşmanının en yüksek yerlere uzanması ile depolamada ciddi bir yer açılabilmektedir. Balyaların belirli sayıda ve düzende yerleştirilmesi elbette balya ataşman çeşitleri ile haliyle daha iyi sonuçlar alınmasını sağlıyor.

 

 

Biz Kimiz?

Digmaq olarak sektörde varlığımızı 45 yıldır devam ettiren bir firma olarak bizler; balya ataşmanları başta olmak üzere;

Sizin de balya ataşmanı ve diğer ataşman çeşitlerimize ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Balya Ataşmanı

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Balya Ataşmanı

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sýrala